Internetové odhlašování

 
Obědy se pouze odhlašují, neobjednáváme si je - jsou automaticky objednané. 
Pouze v případě, že si odhlášení rozmyslíte, lze znovu oběd objednat.
 
 
 
 
Jak odhlašovat a objednávat odhlášené?

    Na objednávací stránce www.jidelna.cz vidíte po kliknutí na Vaši jídelnu jídelní lístek od dnešního dne až po den, který vedoucí ŠJ zadala do PC a odeslala na internet. Čas poslední aktualizace je uveden v hlavičce jídelníčku.

   

    Po zadání Vašeho přihlašovacího jména a hesla, můžete pokračovat v objednávání nebo odhlašování. Zobrazí se Vám i stav Vašeho konta na stravném. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte v kanceláři vedoucí školního stravování.

 

   V jídelním lístku je možné objednávat a odhlašovat stravu kliknutím myši do kroužku k jednotlivým volbám (odhlásit, objednat, či přímo výběr k zobrazenému jídlu).

    

    Den u kterého žádnou volbu neprovedete (neumístíte nikam tečku), zůstane v systému tak, jak byl před objednávkou - beze změny. Jídelní lístek nezobrazuje již provedené objednávky. Obědy se odhlašují pracovní den předem na pracovní den následující do 14.00 hod. (tzn. nelze o víkendu odhlásit stravu na pondělí). Znamená to, že např. v úterý 2.10. v 11 hodin může strávník odhlašovat na středu (3.10.) a dále. Ve 14:01 ale už bude moci odhlašovat až na čtvrtek (4.10.) a dále.
  
    Po provedení výběru (umístění teček k vašim volbám) si můžete nechat souhrně zobrazit změny, které jste udělali, stisknutím tlačítka "Zobrazit neuložené změny", případně vaše dosud neodeslané objednávky zrušit stiskem tlačítka "Anulovat neuložené změny".

 

    Pokud jste se svými objednávkami spokojený, zmáčkněte myší tlačítko "Proveď změny".

    Systém umožňuje omezenou kontrolu správnosti vašeho ID a pokud zjistí, že vaše ID není správně, upozorní Vás na to a umožní Vám zadání zopakovat. Po úspěšné identifikaci se Vám zobrazí vaše objednávka (doporučujeme si provést kontrolní tisk). Tím je objednávání ukončeno.


    Objednávku si také lze nechat zaslat na Vámi zadaný email (nikoliv na email ŠJ).